Звіт за листопад

2 листопада – викладачі кафедри зарубіжної філології відвідали триденний тренінг з викладання англійської мови за сучасними методиками на English Forum 2017, Next Generation Education: Informed Teaching, Enhanced Learning.

6 листопада відбулася лекція випускниці фулбрайтівської програми, доцента Горлівського інституту іноземних мов (м. Бахмут) Марини Шкуропат на тему: "Художня творчість та видавничий бізнес: до питання про авторську ідентичність" за  підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

7-10 листопада представники керівництва Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відвідали із робочим візитом міжнародну зустріч в Саксонському центрі дидактики вищої школи у м. Лейпциг. За результатами візиту в ТНУ планується запуск «Школи т’юторів».


 

 

14 листопада в ТНУ був проведений методичний семінар для англомовних викладачів в рамках програми British Council Ukraine “Англійська для університетів» (English for Universities).

17 листопада в Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського завітав посол Естонії пан Герт Ансу, який також зустрівся із студентами під час свого візиту.

17 листопада був підписаний договір (Dual Awards Agreement) між Таврійським національним університетом та Академією Бізнес Менеджменту Швейцарії (ABMS Switzerland).

20 листопада стартував розмовний Клуб Турецької мови.

21 листопада для студентів бакалаврату 1-3 курсів проведена презентація програми обміну Global Undergraduate Exchange Program 2018-2019 (Global UGRAD), що здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.


28 листопада в приміщенні актового залу відбулася зустріч-презентація з представниками турецької агенції «Glob Works» стосовно майбутньої літньої практики студентів Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського в Туреччині. Студенти, що були присутні на презентації, отримали можливість ознайомитися з перевагами цього проекту та задати свої запитання.