Академія мистецтв імені С.С. Прокоф’єва

рис

Відродження творчої взаємодії двох Музичних академій

рис

НМАУ ім. П. І. Чайковського підтримує професорсько-викладацький склад Донецької консерваторії, який був вимушений перебратися з окупованих районів Донбасу.

Сьогодні відбулась історична і знакова подія в мистецькому та політичному житті України: між Національною музичною академією України імені П. І. Чайковського в особі ректора Тимошенка Максима Олеговича та Академією мистецтв імені С. С. Прокоф’єва в особі директора Антоненка Миколи Івановича було укладено договір про співробітництво.

рис

На зустрічі також був присутнім Валерій Віталійович Марченко – радник Державного секретаря Міністерства культури України Ростислава Володимировича Карандєєва.

Метою взаємодії сторін є розповсюдження передового досвіду в галузі культури і мистецтва, а також ефективний обмін науковими та навчально-методичними досягненнями.

Сподіваємось на плідну творчу співпрацю на благо розвитку культури та удосконалення змісту мистецької освіти України!

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

Академія мистецтв імені С. С. Прокоф’єва

Таврійського національного університету імені. В. І. Вернадського (м. Київ)

Оголошує набір студентів на 2020-2021 навчальний рік за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво»: спеціалізації «Вокал» та «Інструментальне виконавство» першого (бакалавр) та другого (магістр) рівнів вищої освіти.

Умови вступу до Академії мистецтв ім. С. С. Прокоф’єва розміщені на сайті Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (http://www.tnu.edu.ua).

Якщо Ви мрієте стати успішним, то Академія мистецтв імені С. С. Прокоф’єва саме для Вас. Це вищий навчальний заклад нового типу, який поєднує навчання з концертною діяльністю не тільки в Україні, а й за кордоном! Стажування у кращих творчих колективах світу надасть Вам можливість отримати контракт, що забезпечить Вас улюбленою та високооплачуваною роботою.

Після закінчення Академії Ви отримаєте диплом європейського зразка від Swiss Montreux  Business School (Швейцарської вищої бізнес - школи), який забезпечить випускникам легальне працевлаштування в будь-яких країнах світу.

ВСТУП-2020

РОЗКЛАД вступних випробувань для вступу на І курс (Бакалавр)

РОЗКЛАД вступних випробувань для вступу на І курс (Магістр)

Адреса Академії мистецтв імені. С. С. Прокоф’єва:

місто Київ, вул. Джона Маккейна 33, каб. 315

Додаткову інформацію можете отримати:

e-mail: akademart@ukr.net,

контактні телефони:  +38 095 193 74 22 – Антоненко Микола Іванович

+38 067 992 22 89 – Марченко Валерій Віталійович

Директор Академії мистецтв імені С.С. Прокоф'єва

Антоненко Микола Іванович,
народний артист України, професор

Професорсько-викладацький склад Академії мистецтв імені С.С. Прокоф'єва

Електронна адреса: akademart@ukr.net
Телефон: (098) 537-72-03  Зореслава Володимирівна

Академія здійснює підготовку фахівців за спеціальністю

025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Запрошуємо взяти участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «PROKOFIEV FEST».

Запрошуємо взяти участь у міжнародному конкурсі-фестивалі «Мистецтво ХХІ століття».